- Reklama -

Najpiękniejszy miesiąc maj – podwieczorek z aktywnymi seniorami

 

Kilkudziesięciu seniorów serdecznie zaprasza mieszkańców Biłgoraja na  podwieczorek muzyczny. W repertuarze znajdą się typowo „majowe przeboje”., np. „Najpiękniejszy miesiąc  maj” czy  „Białe majowe bzy” a także utwory w stylu operetkowym oraz piosenki nowoczesne. Występom wokalnym towarzyszyć będą recytacje w wykonaniu Ryszarda Martyny. Podwieczorek odbędzie się 23maja, w poniedziałek, o godz. 17.00 na scenie letniej BCK, wstęp wolny!

 

 

Majowy repertuar zaprezentują aktywni artystycznie seniorzy z trzech klubów: Klubu Seniora „Złoty Wiek”, Klubu Seniora „Złota Jesień”, Klubu Seniora ZNP „Belferki”.  Podczas majowego podwieczorku, oprócz seniorów, na scenie zaprezentują się także Michał Kulpa- wokalista z Janowa Lubelskiego z repertuarem w stylu operetkowym i jego krajanka Aleksandra Hulak, która wykona piosenki nowoczesne.

 

Celem organizacji podwieczorków muzycznych jest:  upowszechnianie muzyki, wyjście z melodią i piosenką do szerszej publiczności, a przede wszystkim zachęcenie pozostałych seniorów do aktywnego spędzania czasu poza domem.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.