- Reklama -

- Reklama -

Najnowocześniejsze boisko w powiecie biłgorajskim już gotowe (zdjęcia)

Wielka radość w gminie Księżpol. Najnowocześniejsze boisko w powiecie biłgorajskim, jest już gotowe. Boisko w Majdanie Starym ze sztuczną nawierzchnią kosztowało ponad 3 miliony złotych! W Nowej Gazecie Biłgorajskiej zobaczcie jak wygląda ta inwestycje.

- Reklama -

Inwestycja polegała na wykonaniu boiska piłkarskiego.

- Reklama -

-Zakresem prac było wykonanie boiska piłkarskiego z trawy syntetycznej na warstwie e-layer, wymiary 60×90 metrów, budowa nowego oświetlenia boiska, montaż i dostawa nowych bramek piłkarskich oraz wiat dla zawodników rezerwowych. Zastosowana nawierzchnia ze sztucznej trawy jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku, co potwierdzają wyniki badań uzyskanych przez Instytutu Sportu zgodnie z wytycznymi FIFA. Wartość inwestycji wyniosła 3.011 592,05 zł brutto – informuje wykonawca, Panorama Obiekty Sportowe.

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  około 4 miliony zł wydano na piłkę nożną w majdanie starym w ostatnim okresie 5 . 6 lat to kwota tylko na to obecne boisko które będzie służyło jako boisko treningowe bo liga zapewne nie będzie tam rozgrywana

 2. Anonim mówi

  nie narzekajcie na biedę w potoku tam jeszcze chodzą normalnie ubrani w takich samych butach nie to co ich patron Jarosław wzór dobrobytu w obdartych i nie raz jeden taki drugi inny
  No ale to PiS wzór rozwoju
  jak się jest takim Wiernym pisowi to i pozycja tej gminy mówi za siebie

 3. Adaś mówi

  A na oświatę to gmina nie ma. Ale co tam chwalić jest się czym przecież niedługo wybory.

 4. Balladyna mówi

  Co tam Majdan Stary. W Potoku Górnym to dopiero sie bedzie działo. Beda budowac słynne juz na całe Polske hale widowiskowo sportowa na 500 osób. I co najciekawsze hala ma sie sama utrzymywac oswietlac i ogrzewac w zimie. To bedzie dopiero cud techniki. I jakie dziwo. A wszystko to gwoli przypomnienia w najbiedniejszej gminie w Polsce. Mało tego. maja byc jeszcze korty tenisowe boisko do piłki recznej i mały basen. basen juz bedzie troche mały bo na wszysko nie wystarczy tej zapomogi od ministrów. Tylko ze te zapomoge trzeba bedzie niestety spłącic. A jak?? zapyta ktos skoro to najbiedniejsza gmina. No włąsnie i tytaj powstaje problem jak spłącic taka ogromna dotatcje. Jest tylko jeden sposób. Trzeba głosowac na pis. A le w Potoku Górnym z tym nie ma problemu. Tam wszyscy głosuja na pis. nawet jak drozyzna w sklepach a kredyty podrozały o 100% to i tak wszyscy głosuja na pis. Nawet jak nawozy po 6 tys za tone jak inflacja sunie w góre i dojdzie do 20% to i tak wszyscy glosuja na pis. Czemu tak. A to proste. Tvpis wyłączyla ludziom myslenie wiec nie maja innego wyjscia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.