- Reklama -

- Reklama -

Najlepszy snajper odchodzi z Tarnogrodu. Dlaczego?

W rundzie wiosennej w drużynie Olimpiakosu Tarnogród nie zobaczymy już Tomasza Wilusza. -Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy powodzenia - informuje klub z zamojskiej klasy okręgowej. Wilusz w rundzie jesiennej był najlepszym strzelcem i asystentem drużyny. Strzelił 8 goli i zanotował tyle samo asyst. Dlaczego odchodzi z Tarnogrodu?

- Reklama -

– Mieliśmy podpisaną tylko półroczną umowę z tym zawodnikiem. Umowa się skończyła i zdecydowaliśmy się rozstać i jej nie przedłużać. Czy to decyzja klubu? To jest wspólna decyzja i nasza i Tomasza Wilusza. O powodach nie chcę mówić, niech to zostanie wewnętrzną sprawą klubu. Rozstajemy się w zgodzie, podajemy sobie rękę i tyle. Na razie nie wiemy co planuje napastnik, prawdopodobnie szuka sobie nowego zespołu – mówi Marcin Żmijan, wiceprezes Olimpiakosu Tarnogród.

- Reklama -

Grający w zamojskiej klasie okręgowej klub z Tarnogrodu szuka i testuje nowych piłkarzy: – Testujemy w tej chwili trzech piłkarzy z Podkarpacia. Dwaj to młodzieżowcy z Majdaniu Sieniawskiego, a trzeci z Wiązownicy. Uspokajam kibiców, że w klubie nie ma żadnych powodów do paniki, a sytuacja jest absolutnie pod kontrolą – wyjaśnia działacz Olimpiakosu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.