Szkoły wyróżnione przez Stowarzyszenie Sportu Szkolnego
Kategoria: „Igrzyska dzieci”
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (pływanie, lekkoatletyka, piłka nożna)
2. Szkoła Podestowa we Frampolu (lekkoatletyka, piłka ręczna, tenis stołowy)
3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (pływanie, gry zespołowe, mini-koszykówka, mini-piłka nożna)
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
4. Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie (mini-piłka siatkowa, lekka atletyka, badminton)
5. Szkoła Podstawowa w Goraju
6. Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie
7. Szkoła Podstawowa w Teodorówce (tenis stołowy)
8. Szkoła Podstawowa w Smólsku (tenis stołowy)
9. Szkoła Podstawowa nr 3 w Biłgoraju
10. Szkoła Podstawowa w Księżpolu (piłka ręczna, tenis stołowy, lekka atletyka)
Kategoria: „Igrzyska młodzieży”
1. Gimnazjum w Aleksandrowie (lekkoatletyka, gry zespołowe, tenis stołowy)
2. Gimnazjum w Tarnogrodzie (lekkoatletyka, badminton, gry zespołowe, piłka siatkowa)
3. Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych (piłka siatkowa, lekkoatletyka, tenis stołowy)
4. Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (piłka siatkowa, lekkoatletyka)
5. Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju (pływanie, lekkoatletyka)
6. Gimnazjum we Frampolu (gry zespołowe, lekkoatletyka, tenis stołowy)
7. Szkoła podstawowa nr 1 w Biłgoraju (lekkoatletyka)
8. Gimnazjum w Soli
9. Gimnazjum w Goraju
10. Gimnazjum nr 3 w Biłgoraju (piłka ręczna)
Kategoria: „Licealiada”
1. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (lekkoatletyka, piłka nożna, piłka ręczna, badminton)
2. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju (lekkoatletyka)
3. I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju (pływanie, lekkoatletyka)
4. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (piłka nożna dziewcząt)
5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu
6. Zespół Szkół Leśnych (siatkówka, piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna)
7. katolickie Liceum Ogólnokształcące w Biłgoraju
8. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie
Zobacz zdjęcia z uroczystości.