Najlepsza rozrywka dla całej rodziny

Park trampolin, zjeżdżalnie, labirynty, indiańska wioska czy zabawy wodne – to atrakcje, które czekają na dzieci i dorosłych w "Rodzinnej Strefie Rozrywki" Powerland. Park rozrywki znajduje się w Biłgoraju przy ulicy Bagiennej (obok Ośrodka Sportu i Rekreacji).

Od 24 czerwca funkcjonuje w Biłgoraju „Rodzinna Strefa Rozrywki” Powerland. Można tam m.in. pod namiotem zorganizować urodziny dla dzieci i młodzieży w wieku od 1 roku do lat 18. Do wyboru jest kilka opcji. Na przykład zabawę urodzinową prowadzić może specjalny animator lub może być to forma warsztatowa, czyli podczas urodzin dzieci mogą lepić pizzę czy przygotowywać ciasto i ozdabiać ciasteczka. Mogą również produkować mydła w różnych kształtach lub tworzyć koralikowe ozdoby. 

Rodzinna strefa posiada również wioskę indiańską stworzoną do celów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli. Od września przeprowadzane tam będą różnego rodzaju warsztaty, w tym plecenia łapaczy snów, tworzenia kolorowych koralików czy kulinarne. Z oferty zatem skorzystać mogą grupy zorganizowane np. turnusy wakacyjne, grupy przedszkolne czy klasy ze szkół podstawowych. Dla nich przygotowana jest zniżkowa oferta cenowa.

W okresie letnim w Powerlandzie dzieci skorzystać mogą z wielu atrakcji wodnych. Film poniżej:

Plac rozrywki może pomieścić kilkaset osób, posiada miejsce na ognisko. Wszyscy mogą skorzystać z Euro bangi, parku linowego czy tyrolki, a to i tak nie wszystkie atrakcje, które czekają na odwiedzających.  Są tam również animatorzy, żywe maskotki, park wodny-rolery, kule wodne, łódeczki, park trampolin, kolorowa zagroda ze zwierzętami z tworzyw sztucznych, a w przyszłości planowane są prawdziwe zwierzęta, minigolf i tor przeszkód. – Świetna zabawa dla całej rodziny. Ogrom atrakcji dla dzieci na powietrzu. Pracownicy bardzo pomocni i z uśmiechem podchodzą do każdego dziecka, gorąco polecam, my na pewno do was wrócimy – tak komentują osoby korzystające z palcu zabaw na firmowym Fanpage`u.

Rodzice czy opiekunowie na miejscu mogą napić się kawy oraz zjeść coś ciepłego w specjalnie wydzielonym do tego miejscu. Jest tam również strefa wydzielona do odpoczynku i leżakowania. Właściciele Powerlandu przygotowują również swoją ofertę na sezon jesienny oraz zimowy, więc z Rodzinnej Strefy Rozrywki korzystać będzie można przez cały rok. – Wkrótce otwieramy Salę Zabaw POWERLAND. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i od 1 września będziemy mogli tam gościć dzieci i młodzież. Na pewno każdy w niej znajdzie coś dla siebie. W sali będą zamontowane ścianki wspinaczkowe z asekuracją, zjazd pontonowy, trampoliny, park ninja i wiele innych atrakcji – mówią Jolanta i Sławomir Lekan, właściciele Powerlandu, którzy do parku rozrywki zapraszają przez cały tydzień (włącznie z sobotą i niedzielą) w godz. od 11.00 do 19.00.
Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej  POWERLAND (tutaj) oraz na Fanpage (tutaj).
Aby zarezerwować termin na urodziny, można skontaktować się telefonicznie pod nr 604 095 473 lub 84 686 71 38.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.