- Reklama -

NAJLEPSI W POWIECIE. POWIATOWY TURNIEJ MOTRYZACYJNY ZA NAMI

Tegoroczną rywalizację o wejście do finału Wojewódzkiego Turnieju Motoryzacyjnego wywalczyła drużyna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Praktycznego w Biłgoraju. To uczniowie tej szkoły wykazali się największą wiedzą i umiejętnościami podczas zawodów na szczeblu powiatowym. Już niebawem zaprezentują powiat na tle województwa lubelskiego.

- Reklama -

Jak co roku na biłgorajskim Autodromie odbył się Powiatowy Turniej Motoryzacyjny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju brały udział drużyny trzyosobowe, których zadaniem było rozwiązanie trzech testów wiedzy m.in. z historii motoryzacji, udzielania pierwszej pomocy, codziennej obsługi samochodu oraz pokazanie umiejętnej jazdy z „talerzem Stewarta”. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju podczas współzawodnictwa młodych ludzi czuwali policjanci wydziału ruchu drogowego KPP w Biłgoraju.
We wczorajszych zmaganiach najlepszą drużyną okazał się zespół reprezentujący Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej CKP w Biłgoraju. W kategorii indywidualnej najlepszym uczestnikiem turnieju okazał się Rafał Kozak, uczeń zwycięskiej szkoły RCEZ Centrum Kształcenia Praktycznego w Biłgoraju.
Już niebawem zwycięzcy powiatu biłgorajskiego staną do rywalizacji w turnieju na szczeblu wojewódzkim.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.