Sportowcy wyróżnieni przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego
Kategoria: „Igrzyska dzieci”
Oskar Kłyż – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (pływanie)
Paweł Góra – Szkołą Podstawowa we Frampolu (lekkoatletyka)
Damian Błaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (pływanie)
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
Magdalena Sztaszczak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (pływanie)
Oliwia Krasowska – Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie (lekkoatletyka, piłka nożna)
Krystian Sereda – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (piłka nożna)
Wiktoria Flis – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (pływanie, gry zespołowe)
Wiktoria Marzec – Szkoła Podstawowa w Smólsku (tenis stołowy)
Sebastian Pyda – Szkołą Podstawowa we Frampolu (lekkoatletyka)
Wiktoria Raczkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (piłka nożna)
Kategoria: „Igrzyska młodzieży”
Natalia Zych – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (pchnięcie kulą, siatkówka)
Weronika Kusiak – Gimnazjum w Aleksandrowie (lekkoatletyka)
Mateusz Szafraniec – Gimnazjum w Turobinie (lekkoatletyka)
Julia Michońska – Gimnazjum w Aleksandrowie (rzut oszczepem)
Oliwia Hałka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (lekkoatletyka)
Martyna Kołodziej – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (lekkoatletyka)
Kinga Kawa – Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych (piłka siatkowa, lekkoatletyka)
Aleksandra Kusiak – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (lekkoatletyka)
Bartosz Hacia – Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych (piłka plażowa, lekkoatletyka)
Marcel Buczek – Gimnazjum nr 3 w Biłgoraju (piłka ręczna)
Kategoria: „Licealiada”
Katarzyna Kolbuch – ZSBiO w Biłgoraju (piłka siatkowa, tenis stołowy, pływanie, lekkoatletyka)
Daniel Luchowski – ZSBiO w Biłgoraju (piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka)
Dawid Bednarz – RCEZ w Biłgoraju (lekkoatletyka)
Joanna Zych – I LO im. ONZ w Biłgoraju (pływanie, lekkoatletyka)
Rafał Oleszek – RCEZ w Biłgoraju (lekkoatletyka)
Natalia Zygmunt – ZSBiO w Biłgoraju (lekkoatletyka, gry zespołowe)
Ewelina Okoń – ZSZiO w Biłgoraju (piłka nożna)
Sebastian Hadam – ZSBiO w Biłgoraju (piłka nożna, lekkoatletyka)
Agata Surma – ZSZiO w Biłgoraju (piłka siatkowa, lekkoatletyka)
Hubert Mucha – RCEZ w Biłgoraju (szachy)
Zobacz fotorelację z uroczystości.