Najlepsi sportowcy nagrodzeni!

Osiągają dobre wyniki w sporcie, a dziś otrzymali wyróżnienia z rąk starosty biłgorajskiego. Najlepsi sportowcy powiatu biłgorajskiego nagrodzeni!

Sportowcy wyróżnieni przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego 

Kategoria: „Igrzyska dzieci”

Oskar Kłyż –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (pływanie)

Paweł Góra –  Szkołą Podstawowa we Frampolu (lekkoatletyka)

Damian Błaszczyk –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (pływanie)

Magdalena Sztaszczak –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (pływanie)

Oliwia Krasowska – Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie (lekkoatletyka, piłka nożna)

Krystian Sereda – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (piłka nożna)

Wiktoria Flis  – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (pływanie, gry zespołowe)

Wiktoria Marzec – Szkoła Podstawowa w Smólsku (tenis stołowy)

Sebastian Pyda – Szkołą Podstawowa we Frampolu (lekkoatletyka)

Wiktoria Raczkiewicz  – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju (piłka nożna)

 

Kategoria: „Igrzyska młodzieży”

Natalia Zych – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (pchnięcie kulą, siatkówka)

Weronika Kusiak – Gimnazjum w Aleksandrowie (lekkoatletyka)

Mateusz Szafraniec  – Gimnazjum w Turobinie (lekkoatletyka)

Julia Michońska – Gimnazjum w Aleksandrowie (rzut oszczepem)

Oliwia Hałka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (lekkoatletyka)

Martyna Kołodziej – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (lekkoatletyka)

Kinga Kawa – Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych (piłka siatkowa, lekkoatletyka)

Aleksandra Kusiak – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju (lekkoatletyka)

Bartosz Hacia – Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych (piłka plażowa, lekkoatletyka)

Marcel Buczek – Gimnazjum nr 3 w Biłgoraju (piłka ręczna)

Kategoria: „Licealiada”

Katarzyna Kolbuch – ZSBiO w Biłgoraju (piłka siatkowa, tenis stołowy, pływanie, lekkoatletyka)

Daniel Luchowski – ZSBiO w Biłgoraju (piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka)

Dawid Bednarz – RCEZ w Biłgoraju (lekkoatletyka)

Joanna Zych – I LO im. ONZ w Biłgoraju (pływanie, lekkoatletyka)

Rafał Oleszek – RCEZ w Biłgoraju (lekkoatletyka)

Natalia Zygmunt – ZSBiO w Biłgoraju (lekkoatletyka, gry zespołowe)

Ewelina Okoń – ZSZiO w Biłgoraju (piłka nożna)

Sebastian Hadam – ZSBiO w Biłgoraju (piłka nożna, lekkoatletyka)

Agata Surma – ZSZiO w Biłgoraju (piłka siatkowa, lekkoatletyka)

Hubert Mucha – RCEZ w Biłgoraju (szachy)

Zobacz fotorelację z uroczystości.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.