- Reklama -

- Reklama -

Najładniejsze kartki świąteczne w gminie Józefów

Prawie 100 propozycji oceniło jury tegorocznego konkursu "Tradycyjnych kartek świątecznych", organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie. Lista laureatów właśnie została ogłoszona, a nagrody będą do odebrania od środy 21 grudnia.

- Reklama -

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w czterech kategoriach.

Spośród najmłodszych uczestników w wieku przedszkolnym, za samodzielne wykonanie prac nagrody odbiorą dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Stanisławowie: Iwo Działa, Gabriel Golik, Michalina Kozyra, Malwina Studnicka, Nikodem Golik i Marta Grudziński. Ponadto wyróżnienie za kreatywność i estetykę wykonania otrzymają opiekunowie dzieci z Przedszkola w Józefowie: Kinga Strzęciwilk, Zofia Otkała, Hanna Sitarz, Tymon Rezler i Franciszek Kluczkowski oraz Szymon Niedbała z zerówki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie.

W kategorii uczniów klas I – IV na nagrody zasłużyli: Milena Zgutka, Anastasia Bukina i Maria Droździel z klasy II, Blanka Strzęciwilk, Hanna Syta i Antek Bernaczek z klasy I, Natalia Kmieć, Aleksandra Syta, Lena Tytoń, Julia Grudziński, Paweł Surmacz, Marcelina Dziama, Oleksii Chermyshow i Karolina Grudzińska z klasy III oraz Julia Maryńczak z klasy IV Szkoły Podstawowej w Józefowie, a także uczniowie klas I – III ze świetlicy również SP w Józefowie.

- Reklama -

W grupie autorów z klas V – VIII laureatkami zostały Maja Milewska z klasy VIII i Katarzyna Kawa z klasy VI SP w Józefowie oraz Anna Koman z klasy VIII Szkoły Podstawowej w Suścu.

Nagrody, wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Józefowie odbiorą, reprezentujący tę drugą placówkę, Marzena Koman, Grzegorz Rawiak, Patryk Kusiak i Jan Momot.

Po odbiór nagród można się zgłaszać do ośrodka kultury do końca roku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.