Automax

Najbliższe miesiące spędzi w wiezieniu

 

Kilka najbliższych miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym 21-latek z gminy Józefów. Mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania od ponad 2 miesięcy wybrał się na festiwal organizowany w ten weekend w Józefowie. Nie spodziewał się, że wśród tłumu wypatrzy go dzielnicowy. Zatrzymany mężczyzna już nie uniknie kary.

21-letni mieszkaniec gminy Józefów od ponad dwóch miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna w czerwcu br powinien stawić się w Zakładzie Karnym i odbyć zasądzoną mu karę między innymi za kradzieże jakich się dopuścił w przeszłości.

21-latek miał jednak inne plany i postanowił się ukrywać. Był poszukiwany przez policjantów. Wczoraj wieczorem niczego się nie spodziewając wybrał się na festiwal muzyki organizowany co roku w Józefowie koło Biłgoraja. Tam wśród tłumu wypatrzył go dzielnicowy z Komisariatu Policji w Józefowie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 21 latek nie uniknie już kary i kilka najbliższych miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.