- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nagradzani nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele

Często przedstawiamy sukcesy i osiągniecia uczniów I LO im. ONZ w Biłgoraju. Jak się okazuje, tym razem laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Edukacja Jutra” została jedna z nauczycielek tej szkoły.

W Ogólnopolskim Konkursie dla Nauczycieli „Edukacja Jutra” na scenariusz lekcji inspirowany twórczością Stanisława Lema pani Anna Dobraczyńska, nauczycielka informatyki i grafiki komputerowej I LO im. ONZ w Biłgoraju, otrzymała wyróżnienie i tytuł laureata. Oprócz nagrody finansowej pani Dobraczyńska uzyskała możliwość profesjonalnego nagrania swojej lekcji w Centralnym Domu Technologii w Warszawie z wykorzystaniem wszelkich dostępnych tam pomocy dydaktycznych.
Celem konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju było promowanie najciekawszych pomysłów na lekcje nawiązujące do twórczości Stanisława Lema, polskiego pisarza literatury fantastycznej. Do autorskich scenariuszy lekcji autorzy dołączali krótkie filmy zapowiadające zajęcia, przybliżające sylwetkę edukatora oraz jego pomysł na przeprowadzenie lekcji.

- Reklama -

Wyróżniony scenariusz lekcji pt. „Uniwersum wyobraźni tworzymy grę komputerową na podstawie powieści Niezwyciężony Stanisława Lema” pani Dobraczyńska wykorzystała do przeprowadzenia zajęć w klasie informatyczno-graficznej.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.