Nagły wydatek w weekend. Gdzie dostaniemy pieniądze?

Doskonale wie o tym Zosia, której samochód po raz kolejny odmówił posłuszeństwa. Jednak tym razem już na dobre. Był piątek wieczorem, wracała właśnie z pracy. Kiedy wsiadła do kilkunastoletniego już auta, nie mogła go uruchomić. Do domu wróciła pieszo. Żeby jeszcze było mało, właśnie zadzwoniła jej mama z ofertą nie do odrzucenia. Rodzice przyjadą do niej w odwiedziny już w sobotę. Chcą spędzić czas z córką, a poza tym zwiedzić miasto.

Dla Zosi to było już za wiele. Ostatnie zakupy wyczyściły jej konto niemal do zera. W lodówce pusto. Auto stoi na parkingu. A do końca miesiąca został ponad tydzień. Zosia zaczęła analizować, jakie są wyjścia  z tak patowej sytuacji. Pierwszy pomysł, jaki przyszedł jej do głowy, to zapukanie do drzwi przyjaciół czy rodziny z prośbą o pożyczkę. Jednak są to sytuacje krępujące dla obydwu stron. Zosia nie chciała stawiać pod ścianą swojej przyjaciółki ani rodziców.

Jedynym ratunkiem dla Zosi stała się szybka pożyczka przez Internet, którą można bez problemu zaciągnąć za pomocą coraz liczniejszych portali online. Zosia wyczytała, że firmy finansowe, które zajmują się pomocą w finansowaniu nagłych wydatków, w ostatnich latach zmieniły swe oblicze. Dziś z pożyczki przez Internet można skorzystać nie tylko szybko i wygodnie. Ważna stała się też troska o klienta, dzięki czemu bezpieczne pożyczki przestały być fikcją.

Zosia zdecydowała się na szybką pożyczkę w  https://www.vivus.pl/moje-finanse/szybka-pozyczka-przez-internet/. To była jej pierwsza pożyczka przez Internet, dlatego przekonało ją to, że nie musi płacić odsetek. Drugim ważnym argumentem dla Zosi była możliwość przedłużenia terminu spłaty. I co najważniejsze, Zosia pieniądze dostała w 15 min!

Dzięki temu Zosia mogła oddać samochód do naprawy, a w sobotę rano przygotować się na przyjazd rodziców. Wszystko udało się zrobić na czas, a weekend dopiero się zaczynał.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.