- Reklama -

Nagły wydatek w weekend. Gdzie dostaniemy pieniądze?

Doskonale wie o tym Zosia, której samochód po raz kolejny odmówił posłuszeństwa. Jednak tym razem już na dobre. Był piątek wieczorem, wracała właśnie z pracy. Kiedy wsiadła do kilkunastoletniego już auta, nie mogła go uruchomić. Do domu wróciła pieszo. Żeby jeszcze było mało, właśnie zadzwoniła jej mama z ofertą nie do odrzucenia. Rodzice przyjadą do niej w odwiedziny już w sobotę. Chcą spędzić czas z córką, a poza tym zwiedzić miasto.

Dla Zosi to było już za wiele. Ostatnie zakupy wyczyściły jej konto niemal do zera. W lodówce pusto. Auto stoi na parkingu. A do końca miesiąca został ponad tydzień. Zosia zaczęła analizować, jakie są wyjścia  z tak patowej sytuacji. Pierwszy pomysł, jaki przyszedł jej do głowy, to zapukanie do drzwi przyjaciół czy rodziny z prośbą o pożyczkę. Jednak są to sytuacje krępujące dla obydwu stron. Zosia nie chciała stawiać pod ścianą swojej przyjaciółki ani rodziców.

- Reklama -

Jedynym ratunkiem dla Zosi stała się szybka pożyczka przez Internet, którą można bez problemu zaciągnąć za pomocą coraz liczniejszych portali online. Zosia wyczytała, że firmy finansowe, które zajmują się pomocą w finansowaniu nagłych wydatków, w ostatnich latach zmieniły swe oblicze. Dziś z pożyczki przez Internet można skorzystać nie tylko szybko i wygodnie. Ważna stała się też troska o klienta, dzięki czemu bezpieczne pożyczki przestały być fikcją.

Zosia zdecydowała się na szybką pożyczkę w  https://www.vivus.pl/moje-finanse/szybka-pozyczka-przez-internet/. To była jej pierwsza pożyczka przez Internet, dlatego przekonało ją to, że nie musi płacić odsetek. Drugim ważnym argumentem dla Zosi była możliwość przedłużenia terminu spłaty. I co najważniejsze, Zosia pieniądze dostała w 15 min!

Dzięki temu Zosia mogła oddać samochód do naprawy, a w sobotę rano przygotować się na przyjazd rodziców. Wszystko udało się zrobić na czas, a weekend dopiero się zaczynał.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.