- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nadleśnictwa walczą o puchar (audio)

W czwartek 27 lutego rozpoczęły się XIX Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej. Ponad 20 drużyn zawalczy dziś i jutro o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Organizatorem tego wydarzenia jest Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj oraz Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” w Biłgoraju. Mistrzostwa przez dwa dni odbywają się na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

- Reklama -

 

Jacek Grabias, współorganizator XIX Mistrzostw Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, (nagranie głosowe poniżej): 

W tym roku udział w mistrzostwach potwierdziło 22 drużyny reprezentujących następujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec, Mircze, Nowa Dęba, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Rozwadów, Rudnik, Sarnaki, Świdnik, Tomaszów, Włodawa, Zwierzyniec oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie – informują organizatorzy.  

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na osiem grup: A, B, C, D, E, F – (trzydrużynowe)   i G, H – (dwudrużynowe).  Mistrzostwa rozgrywane są w grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów ( do 25 pkt.) zgodnie z przepisami PZPŚ. Z każdej grupy do 1/8 finałów awansują dwie pierwsze drużyny. Pozostałe drużyny rozegrają mecze o miejsca od 17 do 22. Finałowy mecz o tytuł Mistrza Nadleśnictw rozegrany zostanie w piątek 28.02.2020 r. o godzinie 1300 w hali OSiR w Biłgoraju.

Program na Piątek 28.02.2020 r. (Hala OSiR):

- Reklama -

900   Mecze  półfinałowe i mecz o miejsce XX

1000   Mecze o miejsca XVII, XV i XIII

1100   Mecze o miejsca XI, IX i VII

1200   Mecz o miejsce V i III

1300   Mecz o miejsce I – boisko główne

1400  Zakończenie XIX Mistrzostw Nadleśnictw, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.