kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Nadchodzą burze z gradem. I to już dziś

Burze z gradem, czekają nas w środę w powiecie biłgorajskim: - Będą im towarzyszyć silne opady deszczu oraz porywy wiatru - przekazuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Synoptycy wydali ostrzeżenie pogodowe pierwszego stopnia dla Ziemi Biłgorajskiej.

- Reklama -

Ostrzeżenia meteorologiczne:

Burze z gradem
toyota Yaris

stopień: 1
prawd. 85%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie drobny grad.

Ważne:
Od: 2023-06-07 12:00
Do: 2023-06-07 21:00

- Reklama -

2 Komentarze
  1. robert mówi

    Tylko aby się sprawdziło, wystarczy już rolnikom plag za obcej władzy (zalanie polskiego rynku spożywczego nie kontrolowaną przez nikogo produktami z Ukrainy, manipulacja przy cena nawozów, oraz paliwa przez spółki skarbu Państwa, podniesie KRUSU o 200% itp), aby jeszcze szusa zniszczyła im plony.

    1. Anonim mówi

      Tylko aby się sprawdziło, wystarczy już rolnikom plag za obcej władzy (zalanie polskiego rynku spożywczego nie kontrolowaną przez nikogo produktami z Ukrainy, manipulacja przy cenach nawozów, oraz paliwa przez spółki skarbu Państwa, podniesienie KRUSU o 200% z 340 zł na 610 itp), aby jeszcze szusa zniszczyła im plony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.