- Reklama -

- Reklama -

Nadal poszukiwany

2 marca około godz. 14.00 mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym marki Toyota Corolla koloru srebrnego. Rodzinie powiedział, że jedzie do Przemyśla do lekarza, lecz tam nie dotarł. Kolejnego dnia (3 marca) około godz. 5.00 rano członkowie rodziny stwierdzili, że samochód stoi zamknięty na ich posesji, a wewnątrz  znajdują się torba z rzeczami osobistymi, kluczyki, portfel, dokumenty i telefon komórkowy.

Zaginiony oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zdolny do samodzielnej egzystencji – przekazuje asp. Milena Wardach, rzecznik biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Zaginiony ma około 176 cm, waży ok. 80 kg. Sylwetka szczupła, włosy krótkie, proste, koloru siwego, łysina czołowa, oczy zielone, twarz owalna, szczupła, uszy średnie, przylegające, nos średni, prosty.

Ubrany był w kurtkę koloru czarnego bez kaptura, spodnie z materiału, szare, koszulę flanelową w kratę koloru biało-niebiesko-brązowego, buty typu kozaki, czarne, czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem tel. 84 686 82 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 lub 997.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.