- Reklama -

- Reklama -

Nabór na bezzwrotne dotacje na kapitał obrotowy dla firm

W najbliższym czasie (za kilka dni) ruszy nabór wniosków o bezzwrotną dotację unijną na kapitał obrotowy w ramach COVID-19. Bezzwrotna dotacja wynosić będzie 23,5 tys. zł na jednego pracownika, a otrzymać ją może każdy przedsiębiorca, który odnotował spadek przychodów o min. 30% w związku epidemią koronawirusa. Jednak ze względu na duże zainteresowanie tą pomocą przeznaczone na ten cel środki z Urzędu Marszałkowskiego rozejdą się w kilka godzin. Decydowała będzie zatem kolejność zgłoszeń, czyli zasada: kto pierwszy ten lepszy.

– Z uwagi na duże zainteresowanie dotacją przewidujemy, że środki zostaną wykorzystane w ciągu 2-3 godzin. Dlatego też organizujemy szkolenie merytoryczne połączone z częścią praktyczną, które przygotują przedsiębiorcę do samodzielnego wypełnienia i złożenia wniosku, ponieważ dużą rolę odgrywa tutaj czas, a największa szansa jest wtedy, gdy uzupełnimy go samodzielnie – mówi Wioleta Kryń, właścicielka firmy WK Consulting w Biłgoraju.

Podczas szkolenia omówione i przedstawione zostaną  zasady ubiegania się o dotację oraz, co najważniejsze, uczestnicy nabędą umiejętność obsługi systemu LSI, za którego pośrednictwem będzie można złożyć wniosek i otrzymać bezzwrotną dotację dla swojej firmy. 

Kto może skorzystać? 

Osoby samozatrudnione, mikro i mali przedsiębiorcy, którzy odnotowali min. 30% spadek obrotów.

Termin szkolenia: 13 lipca br.
Czas: godz. 9.00, 13.00 oraz 17.00
3 grupy szkoleniowe po 15 osób

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Koszt udziału w szkoleniu: 400 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze WK Consulting: ul. Kościuszki 75 lok. 15 Biłgoraj
lub telefonicznie: 885 395 555, lub e-mailowo: wkbiurobilgoraj@gmail.com

Wysokość dofinansowania

Wysokość dotacji będzie zależna od liczby zatrudnionych pracowników na umowę o pracę w przeliczeniu na pełne etaty w firmie i czas, na jaki przedsiębiorca zadeklaruje utrzymanie działalności gospodarczej (maksymalnie 3 miesiące).

red. 

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.