- Reklama -

Na podwójnym gazie

W miniony weekend biłgorajscy policjanci zatrzymali kilku nietrzeźwych kierujących. Wszyscy za prowadzenie w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem.

W sobotę 6 sierpnia br. w Hedwiżynie 48-latek z Przeworska prowadził audi z prędkością 79 km/h, co było przyczyną zatrzymania go kontroli drogowej. Jak się jednak okazało mężczyzna był nietrzeźwy miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto 48-latek wiózł swoim autem dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat.

- Reklama -

Kolejne zdarzenie miało miejsce w gm. Frampol również w sobotę. 43 letni mieszkanie tej gminy jechał ciągnikiem rolniczym pod górkę. Jednak w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego ciągnik stoczył się i przewrócił. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Zamościu jak się okazało miał prawie 3 promile w wydychanym powietrzu.

Z kolei wczoraj 26-latek z gm. Harasiuki prowadził BMW w gminie Biszcza z ponad 1 promilem alkoholu. Również w niedzielę w gm. Biłgoraj został zatrzymany 33-latek z gminy Księżpol, który kierował motorowerem Keeway mając także ponad 1 promil alkoholu.

Wszyscy mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.