- Reklama -

- Reklama -

Na podwójnym gazie i zakazie

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem 53 letni mieszkaniec gminy Turobin, który w sobotę kierował VW mając w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez Sąd.

- Reklama -

W minioną sobotę policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę VW w miejscowości Gródki. Jak się okazało mężczyzna, 53 letni mieszkaniec gminy Turobin jechał samochodem
w stanie nietrzeźwości. Policyjny alkomat wykazał, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna oświadczył mundurowym, że nie posiada prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że posiada on czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych orzeczony przez sąd. Teraz 53 latek ponownie stanie przed sądem.

W niedzielę natomiast o godz 19.30, w miejscowości Stara Wieś, gm. Frampol 24-letni mężczyzna z gminy Goraj jechał samochodem osobowym marki Audi z prędkością 111 km/h. Miłośnik szybkiej jazdy został ukarany mandatem, stracił także prawo jazdy na 3 miesiące.

AP/KPP Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.