- Reklama -

- Reklama -

Na podwójnym gazie

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 29-latek z Biłgoraja i 40-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Mężczyźni pomimo swej nietrzeźwości postanowili wybrać się w podróż.
W sobotnie popołudnie (26 maj) około godziny 14:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy w miejscowości Wola Duża zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motocykla marki Yamaha. Kierowcą był 40-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie przed sądem.

Również w sobotę po godzinie 20:00 inny patrol ruchu drogowego na ul. Leśnej w Biłgoraju zatrzymał do kontroli kierowcę samochodu osobowego marki Peugot. Za kierownicą siedział 29-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości i w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 29-latek nie posiada uprawnień do kierowania.

Obaj mężczyźni usiądą teraz w sądowej ławce gdzie odpowiadać będą za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo zgodnie z polskim prawem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.