- Reklama -

- Reklama -

Na letniej scenie BCK odbył się pierwszy koncert

W niedzielne popołudnie 5 lipca odbył się pierwszy koncert tegorocznego letniego sezonu, podczas którego wystąpiły zespoły działające przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Ze względu na stan epidemiczny w naszym kraju było to wydarzenie długo wyczekiwane przez mieszkańców Biłgoraja.

Galeria fotografii (36 zdjęć) 

Pomimo że koncert odbył się na zewnątrz, to tak jak w innych instytucjach również i tutaj obowiązywały zasady bezpieczeństwa związane z koronawirusem, wprowadzone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, m.in. zachowanie 2-metrowej odległości od innych, w przypadku mniejszej odległości konieczne zasłanianie nosa i ust.

Kilkanaście utworów podczas pierwszego wakacyjnego koncertu wykonał zespół Big Band. Z kolei Grupa Tańca Towarzyskiego „Miłośnicy tańca” zaprezentowała  tango, walca wiedeńskiego oraz walca angielskiego.

- Reklama -

Gościnnie na letniej scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury zatańczył także Zespół Tańca Współczesnego „Ada” z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Kolejny koncert odbędzie się w drugą niedzielę lipca (12.07). Będzie to spotkanie z muzyką podwórkową w wykonaniu Biłgorajskiej Kapeli Podwórkowej „Wygibusy”. Na koncerty zapraszają organizatorzy, wstęp wolny.

 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.