- Reklama -

Na festynie o bezpieczeństwie

Biłgorajscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym na terenie Amfiteatru Dąbrowa w Aleksandrowie. Pośród licznych atrakcji zorganizowanych przez mundurowych można wymienić znakowanie jednośladów oraz konkurs z nagrodami, podczas którego można było sprawdzić swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy.

Biłgorajscy policjanci z Zespołu ds. Nieletnich wzięli udział w Festynie Rodzinnym organizowanym 4 sierpnia na terenie Amfiteatru Dąbrowa w Aleksandrowie. Mundurowi prezentowali najmłodszym sprzęt służący im w codziennej pracy. W trakcie spotkania omawiali zagrożenia, jakie niesie ze sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy, poruszony został również temat cyberprzestępczości. Przypomnieli także uczestnikom o zasadach bezpiecznego wypoczynku zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu.

W trakcie festynu policjanci znakowali jednoślady oraz zorganizowali konkurs dla najmłodszych, podczas którego można było sprawdzić swoje umiejętności przy udzielaniu pierwszej pomocy. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały od policjantów nagrody, które same wylosowały. Były to m.in. lampki rowerowe, koszulki i książki. Największe emocje wzbudził policyjny radiowóz, w którym można było usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.