- Reklama -

- Reklama -

Na ferie do GOK-u

Ferie zimowe w gminie Potok Górny zaczynają się 15 lutego i zakończą się 26 lutego. Odbędą się one w świetlicy środowiskowej przy Gminnym Ośrodku Kultury (biblioteka) we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Potoku Górnym.

- Reklama -

W poniedziałek, 15 lutego, zaplanowano, że od godz. 10.00 do 14.00 dzieci i młodzież spędzą czas na zajęciach plastycznych zatytułowanych „Moje zwierzę”. Wtorek to dzień poświęcony zabawie z językiem angielskim. W środę dzieci ponownie będą malować, ale i czytać głośno bajki. Po zajęciach o godz. 13.30 dla najmłodszych wystąpi teatr z Krakowa, który przedstawi bajkę „Żółw i zając”. Czwartek to dzień poświęcony zajęciom ruchowym. W piątek zostanie rozegrany turniej warcabowy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. O godz. 14.00 odbędzie się kolejne spotkanie z teatrem, tym razem wystawiona zostanie bajka „Złota kaczka”. 

Drugi tydzień ferii to kolejne dni wspólnej zabawy i mile spędzonego czasu. Dzieci i młodzież zaczną tydzień od zajęć sportowych. Wtorek to dzień zagadek, krzyżówek i rebusów. W środę odbędą się zajęcia pod hasłem „Bałwanek Lucek i przyjaciele”, dzieci będą wykonywały z baloników kolorowe buzie. Czwartek to wędrówki plastyczne i literackie z Muminkami. Ferie w GOK-u zakończą piątkowe zajęcia, na których uczestnicy wykonają kolaże i ułożą śmieszne historyjki. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.