- Reklama -

Na bibliotekę w Biszczy czarownica rzuciła klątwę

Jak sprawić by czytelnicy częściej odwiedzali bibliotekę i więcej czytali? Na niekonwencjonalny sposób promowania czytelnictwa wpadła Gminna Biblioteka Publiczna w Biszczy. Mieszkańcy gminy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w specjalnie dla nich przygotowanej grze pod nazwą Klątwa czarownicy dostępnej na portalu mambogram.pl 

Po zarejestrowaniu się i dołączeniu do gry, na każdego gracza czeka 5 misji do wykonania, za które otrzymuje określoną ilość punktów. W zależności od trudności misji można zdobyć od 1 do 7 punktów. Zadania można wykonywać wielokrotnie, z tym że zamieszczone tam materiały nie mogą się powtarzać i za każdą misje punkty otrzymuje się tylko raz dziennie. Dodatkowe punkty otrzymuje się za systematyczne odwiedzanie strony, komentowanie, polubienie zawartych tam materiałów i udostępnienie ich na portalu społecznościowym Facebook. Misje oczywiście związane są z gminą Biszcza i szeroko pojętym czytelnictwem. A oto szczegóły gry:

Drogi graczu, na bibliotekę w Biszczy  czarownica rzuciła klątwę zapomnienia. Jeżeli nie pomożesz już niedługo  mieszkańcy naszej gminy zupełnie o niej zapomną.

Pomóż nam pokrzyżować jej plany – wejdź do gry, wypełniaj misje, zdobywaj punkty i zdejmij z niej klątwę!

- Reklama -

Gra jest dostępna dla wszystkich chętnych. Rozgrywka trwa od 1 – 30 grudnia 2016 roku (można dołączyć w dowolnym czasie ). 

Na każdego gracza czeka 5 misji do wykonania, za które otrzymuje określoną ilość punktów. Dodatkowe punkty otrzymuje się za systematyczne odwiedzanie strony, komentowanie, polubienie zawartych tam materiałów i udostępnienie ich na portalu społecznościowym Facebook.

Nagrodą główną w grze jest Czytnik e-booków. Zdobędzie go gracz, który do końca trwania gry zgromadzi największą ilość punków. Dla dwóch pozostałych graczy, którzy zajmą pozostałe miejsca na podium, przewidzieliśmy nagrody niespodzianki.

Dołącz już dzisiaj!  Gra jest dostępna pod tym linkiem http://klatwa-czarownicy.mambogram.pl/

Powodzenia!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.