kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Muzyczna sobota w WakeShock

- Reklama -

Koncert odbył się 2 lipca nad zalewem w Biszczy. TaLLib, a właściwie Tomasz Słota to polski wokalista i autor tekstów, wykonawca muzyki z pogranicza reggae i dancehall. W 2007 roku rozpoczął tworzenie pod pseudonimem TaLLib. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu, gdzie przykładem był dla niego ojciec Jerzy Słota – wokalista zespołu VOX. Wyjątkowa barwa głosu i ciekawe teksty sprawiły, że o lubelskim wokaliście szybko zrobiło się głośno. W ciągu ostatnich kilku lat zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce. Twórczość TaLLiba docenili internauci – utwory zamieszczone w serwisie YouTube zanotowały dotąd ponad 5 milionów wyświetleń. 

Sztoss – młodszy brat TaLLiba – to realizator, twórca tekstów, nawijacz. W 2009 roku rozpoczął pracę nad swoim projektem muzycznym. Od czerwca 2010 roku wspomaga swojego brata TaLLiba w charakterze hypeman`a na koncertach. Jest też solistą. Jego pierwszą produkcją jest Ep`ka pt. „Rozgrzewka”, której realizacją zajął się sam, korzystając z pomocy TaLLiba, DJ-a RazDwa oraz Zdolnego (Fanatycy Flow). 

urząd MArszałkowski projekt

Sobotni koncert był jednym z trzech koncertów zaplanowanych na te wakacje na plenerowej scenie WakeShock. Kolejny już 30 lipca, gdy z okazji pierwszych urodzin wakeparku w Biszczy zjadą sławni artyści. – Odwiedzi nas jeszcze większa gwiazda polskiej sceny muzycznej, a kto to będzie? Jeszcze chwilę zatrzymamy to tylko dla siebie. Więcej informacji wkrótce na stronie www.wakeshock.pl i Facebooku – podsycają ciekawość właściciele WakeShock. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.