- Reklama -

- Reklama -

Motywacja z Robertem Korzeniowskim

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, gościł w Biłgoraju. Na spotkanie z nim przybyli przedsiębiorcy oraz samorządowcy. Robert Korzeniowski mówił o roli motywacji w biznesie.

Szkolenie z mistrzem olimpijskim zostało zorganizowane w ramach cyklu „Biznes Lubelskie”. Na każdym spotkaniu, jako goście, obecni są znamienici polscy olimpijczycy Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała czy Daniel Iwanek, którzy opowiadają o tym, jak motywować siebie i pracowników.

W Biłgoraju gościł czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym. Opowiadał uczestnikom o roli motywacji w biznesie. – Ważne jest to, by zespół podzielał wizję szefa, by szef słuchał zespołu, by dawał szansę rozwoju tym, którzy na początku wydają się słabsi – mówił Robert Korzeniowski. Jego zdaniem, nie ma dzisiaj biznesu wyłącznie lokalnego. Działamy w skali lokalnej, ale jesteśmy powodowani procesem globalnym. – Uważam, że my, ludzie z województw wschodnich, z mniejszych miejscowości, jesteśmy bardziej ambitni i spotykamy się tutaj, bo należymy do swoistej ligi mistrzów – podkreślał.

Sporo czasu poświęcił również tematyce porażek, które zdarzają się każdemu. Są one oczywiste, jeżeli chodzi o budowanie czegoś lepszego w przyszłości. Ważne jest to, by nie być królem porażek i wykorzystać każdy moment kryzysowy na mobilizację, poprawę swojego działania, aby nie powtarzać błędów w przyszłości.

Już na wstępie spotkania Robert Korzeniowski podkreślał swoje związki z Lubelszczyzną. – W Lublinie debiutowałem na zawodach jako chodziarz, a na kolonie przyjeżdżałem do Woli Dużej i cieszę się bardzo, że mogę dzisiaj tutaj być – mówił.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.