- Reklama -

- Reklama -

Motylki i Słoneczka pobiegły dla Wyklętych (FOTO)

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji Słoneczka i Motylki z przedszkola Bambini oraz uczniowie z Prywatnej Szkoły Podstawowej pobiegli Tropem Wilczym. Zobaczcie jak poradzili sobie mali patrioci z Biłgoraja.

- Reklama -

1 marca obchodzony jest  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.  Pamiętają o tym uczniowie z przedszkola Bambini oraz z Prywatnej Szkoły Podstawowej.  Dlatego wzięli oni udział w uroczystościach patriotycznych, a następnie jako pierwsza szkoła w powiecie biłgorajskim w Parku im. Stanisława Kostki Nowakowskiego w Biłgoraju pobiegli Wilczym Tropem:

- Reklama -

To już drugi rok kiedy organizujemy bieg 1 marca, włączając się w obchody organizowane na terenie miasta. W tym roku dzieci z grupy Motylki oraz Słoneczka  uczestniczyły w XI edycji Biegu Tropem Wilczym upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych. Przeprowadziliśmy również zajęcia, w ramach których została przybliżona historia naszego kraju,jak również bohaterstwo Żołnierzy Wyklętychmówi Justyna Wąsala-Gura, dyrektor placówki

 

 

Zobacz także: https://gazetabilgoraj.pl/jedni-pili-szampana-inni-cierpieli-w-bilgoraju-foto/

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Tadek mówi

    wyklenci to byli zbrodniaże,prawda o nich jest inna-Morawiecki chce z nich zrobić bohaterów.

  2. Anonim mówi

    tym dzieciom jak i dorosłym nauczycielom zapoznać z historią żołnieży wyklentych to nie byli bohaterowie tylko zbrodniaże ;tyle ludzi niewinnych wymordowali.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.