- Reklama -

- Reklama -

Motomikołajki 2021 dla podopiecznych Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju

W niedzielę 5 grudnia, tak jak co roku podczas mikołajowego święta, w Wiosce Dziecięcej SOS w Biłgoraju pojawili się motocykliści z prezentami. Oprócz słodyczy i zabawek podpieczonym tej placówki przywieźli także przybory szkolne.

- Reklama -

W niedzielną mikołajkową akcję zaangażowało się Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros oraz Spontaniczna Grupa Motocyklowa z Biłgoraja. W tym roku do motocyklistów dołączyła społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju.

Nasza szkoła również przyłożyła się do tego, aby pomóc dzieciom i dostarczyć trochę radości. Zorganizowaliśmy się dosłownie w trzy dni. Dziękuję za to naszym uczniom, nauczycielom oraz rodzicom – mówi Joanna Solska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju

Joanna Solska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju (nagranie audio):

- Reklama -

 Jak co roku gromadzimy się na rynku i mamy prezenty dla dzieci z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. W tym roku ze względu na sytuację spotkanie nasze będzie inne. Nie będzie wspólnej jazdy motocyklami, ale i tak mamy nadzieję, że pozostawimy uśmiech na twarzach wychowanków – mówi Grzegorz Piróg ze Stowarzyszenia Motocyklistów Old Superbike Bros.
red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rossi mówi

    Super akcja ! Gratulacje !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.