- Reklama -

Motocyklowe Mikołaje przyjadą do dzieci w Biłgoraju

Już po raz trzeci biłgorajska brać motocyklowa zorganizuje akcję Moto-Mikołaje, w którą włączą się dwie organizacje: Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros i  Spontaniczna Grupa Motocyklowa Biłgoraj. Miłośnicy motocykli nie tylko sami zbiorą słodycze, zabawki i drobne upominki, ale i zawiozą paczki z prezentami podopiecznym SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju. Planowany jest przejazd motorami od ratusza do placówek. Oczywiście, wszyscy będą przebrani w odpowiedni, bo mikołajowy strój. – W ubiegłym roku dzięki wsparciu zamojskiego oddziału Banku Millennium i sklepu Aldik udało się przekazać dzieciom bardzo dużo mikołajowych prezentów. Sprawiło to im ogromną frajdę. Oprócz upominków każdy maluch chciał obejrzeć czy nawet posiedzieć na motorze – opowiada Jacek Szubiak, jeden z organizatorów akcji. 
W związku z planowaną akcją Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros zwraca się z prośbą do osób, instytucji i firm, które chciałyby wesprzeć ten pomysł. "Prosimy o pomoc i współpracę wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą przekazać drobne upominki (maskotki, słodycze, art. szkolne i papiernicze) dzieciom z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. Wstępny termin akcji 3 grudnia, niedziela. Forma współpracy do ustalenia: przekazanie upominków, słodyczy… innych rzeczy za naszym pośrednictwem, darowizna finansowa na nasze konto (my kupujemy upominki i udostępniamy faktury za zakup). Zapewniamy, że każda firma czy darczyńca otrzyma podziękowania na FB i w innych mediach" – w swoim apelu napisali motocykliści. Nr konta, na który można wpłacić pieniądze:
BANK BGŻ 73 2030 0045 1110 0000 0288 1340.
O wsparcie proszą także członkowie Spontanicznej Grupy Motocyklowej Biłgoraj. Słodycze czy upominki można dostarczyć do firmy Madbit "Komfis" Artur Łubiarz, Mirosław Koziara przy ul. Szewskiej 3 w Biłgoraju. – Tak małym gestem możemy sprawić radość i uśmiech potrzebujących dzieci. Warto pomagać – zachęcają.
My też się z tym zgadzamy. Warto!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.