- Reklama -

- Reklama -

Motocyklista wpadł w poślizg

W sobotni wieczór w Biłgoraju na skrzyżowaniu ul. Granicznej oraz Krzeszowskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Jego kierowca z miejsca zdarzenia został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę 14 sierpnia ok. godz. 19 na skrzyżowaniu ulic Granicznej oraz Krzeszowskiej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna kierujący motocyklem wpadł w poślizg.

– 40-letni kierujący motocyklem marki BMW mieszkaniec powiatu sokołowskiego jechał ulicą Graniczną w stronę Krzeszowskiej. Gdy wjechał na drewniany most przed skrzyżowaniem podczas hamowania wpadł w poślizg, przejechał przez skrzyżowanie i zjechał do przydrożnego rowu po prawej stronie jezdni  relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Mężczyzna był trzeźwy, z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

red.

 

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. picie mówi

    Gdyby krul szos jechał 70 -80 to by nie leżał i nie latł śmigłowcem, albo gdyby zapioł linke i załżył tam gdzie jej miejsce to by go zabrał Surma, a tak kto wie może wuzek a może leżak i sonda do pokarmu .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.