- Reklama -

- Reklama -

Motocyklista wpadł do rowu

W czwartkowy wieczór doszło do zdarzenia między miejscowościami Biłgoraj i Okrągłe. Motocyklista, jadąc drogą wojewódzką nr 835, nagle zasłabł i zjechał do rowu. Została podjęta decyzja o przetransportowaniu go LPR do szpitala.

28 maja około godziny 20 doszło do poważnego zdarzenia między Biłgorajem a Okrągłem. 52-letni mężczyzna, poruszając się motocyklem marki BMW drogą wojewódzką nr 835 w stronę Biłgoraja, nagle zasłabł i zjechał do przydrożnego rowu. Wraz z nim podróżowała jego żona.

– Jak wstępnie ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia, 52-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego podróżował wraz z 52-letnią żoną. W pewnym momencie, kierując motocyklem marki BMW, najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Ze względu na stan poszkodowanego została podjęta decyzja o przetransportowaniu go Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Na szczęście kierowcy motocykla oraz pasażerce, z którą podróżował, nic poważnego się nie stało.

Przez pewien czas droga była zablokowana. Policja wyznaczyła objazd ul. Motorową w Biłgoraju.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.