- Reklama -

- Reklama -

Motocyklista uderzył w ogrodzenie

56-latek jadący motocyklem uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Przypominamy, że kierującego jednośladem nie chroni karoseria czy pasy bezpieczeństwa, a co za tym idzie, narażony jest na poważne obrażenia w przypadku zdarzenia na drodze. Choć piękna pogoda sprzyja miłośnikom dwóch kółek, to nie zapominajmy, że panujący upał nie jest korzystny dla organizmu i może wpływać na naszą koncentrację na drodze.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w czwartek 8 lipca około godziny 10 w miejscowości Sól. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 56-letni kierowca motocykla marki Daelim prawdopodobnie za późno zauważył, że jadący przed nim samochód zatrzymał się, żeby skręcić w lewo. Motocyklista w celu uniknięcia zderzenia z samochodem zjechał w prawo, stracił panowanie nad pojazdem wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, był trzeźwy.

- Reklama -

Obecnie ustalany jest szczegółowy przebieg zdarzenia. Wprawdzie piękna pogoda sprzyja miłośnikom dwóch kółek, jednak panujący upał nie jest korzystny dla organizmu i może wpływać na naszą koncentrację na drodze.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.