- Reklama -

- Reklama -

Motocyklista trafił do szpitala

Wczoraj, 2 października ok. godz 8.00 na trasie wojewódzkiej 835, Tarnogród-Sieniawa w Miejscowości Luchów Górny (gm. Tarnogród) doszło wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. Kierowca motocykla z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 8.05., na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej, jednostka Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Tarnogrodu– informuje aspirant sztabowy Waldemar Rój, dyżurny Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Luchów Górny. W kierunku miejscowości Sieniawa jechały dwa pojazdy, był to samochód osobowy m-ki Audi i motocykl m-ki BMW. –  Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierowca osobówki 65.letni mieszkaniec gminy Tarnogród chciał skręcić w lewo na drogę polną. W tym momencie był już wyprzedzany przez kierującego jednośladem 50 latka z Lublina.– informuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przetransportowała motocyklistę z poważnymi obrażeniami ciała do lubelskiego szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. Obecnie trwają wyjaśnienia i ustalane są  dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

 

- Reklama -

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.