- Reklama -

- Reklama -

Moto Serce Biłgoraja pomaga niepełnosprawnym

W sobotni wieczór 5 grudnia na parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się Mikołajkowy Moto Spot, czyli zlot pasjonatów motoryzacji, którego organizatorem była nieformalna grupa Moto Serce Biłgoraja. Po raz kolejny spotkaniu przyświecał cel charytatywny.

Podczas tegorocznego wydarzenia pasjonaci aut zbierali dary dla Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce. Głównie były to słodycze, przybory szkolne, pluszaki, artykuły spożywcze oraz plastikowe nakrętki, które przekazane zostaną dla niepełnosprawnych podopiecznych tej placówki.

Do zbiórki przyłączyło się kilkuset kierowców nie tylko z powiatu biłgorajskiego, ale także z sąsiednich oraz województwa podkarpackiego. Nie brakowało przyozdobionych świątecznie aut, które podjeżdżały i zostawiały dary, wspierając sobotnią akcję Mikołajkowego Moto Spotu.

- Reklama -

– Akcję można uznać za bardzo udaną, ponieważ w świątecznej atmosferze udało się nam dziś pozyskać bardzo dużo przydatnych rzeczy. Jest to już kolejne z naszych spontanicznych spotkań. Dziękuję wszystkim sponsorom oraz darczyńcom, bo dzięki nim wspólnie możemy pomagać – podsumowuje Łukasz Dyjach z Moto Serce Biłgoraja.

Wszyscy, którym nie udało się przyjechać na parking OSiR, a chcą wesprzeć mieszkańców DPS-u w Teodorówce, mogą jeszcze ofiarować wymienione wyżej rzeczy, kontaktując się z organizatorami.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Michał mówi

    Oby więcej akcji, z takim powodzeniem!
    Gratuluję chłopaki!
    Pozdrawiam całe MSB.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.