Usługi krawieckie

- Reklama -

Most w remoncie

Most na rzece Tanew w ciągu drogi powiatowej Aleksandrów – Szostaki przejdzie gruntowny remont. W tym czasie most będzie zamknięty dla ruchu pojazdów i pieszych.

Od 21 kwietnia 2016 roku do odwołania most na rzece Tanew w ciągu drogi powiatowej nr 2945L Aleksandrów – Szostaki jest zamknięty dla ruchu. Rozpoczęły się prace związane z jego przebudową. Roboty budowlano-montażowe wykonywane będą przy całkowitym zamknięciu mostu i skierowaniu ruchu na drogi objazdowe.

Nieremontowany od lat most zagrażał bezpieczeństwu przejeżdżających, ale był także barierą w swobodnym poruszaniu się mieszkańców. Niemożliwy był przejazd tą drogą ciągników i maszyn rolniczych. Teraz jest szansa, że dzięki jego przebudowie poprawi się komunikacja pomiędzy gminami Aleksandrów i Łukowa. Nic nie będzie także zagrażać bezpieczeństwu podróżujących.

- Reklama -

Most jest częścią drogi powiatowej Aleksandrów – Szostaki, zmodernizowanej już dzięki pomocy Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i wsparciu poseł Agaty Borowiec. Inwestycja kosztowała 4,2 mln zł, udział Lasów Państwowych to 3,7 mln zł.

Wykonawcą remontu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Stalmost ze Stalowej Woli. Termin zakończenia prac przewidywany jest na 20 września 2018 roku.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Tomasz mówi

    Czemu za każdym razem siejecie taką propagandę że to wszystko zasługa p. Borowiec ???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.