kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Morsy z Ziemi Biłgorajskiej wracają do gry!

Długo ich nie było, długo nie było o nich słychać. Wszystko przez to, że było ... za ciepło. Ale oto wracają w wielkim stylu i zacierają ręce z tych chłodów. Klub Morsów KRA -Biszcza zaprasza na mikołajkowe rozpoczęcie sezonu połączone ze zbiórką charytatywną. To 2 grudnia (sobota) nad zalewem Biszcza-Żary. Morsy zachęcają także tych, którzy chcą dopiero spróbować mroźnych kąpieli. Pokażą i wszystkiego nauczą.

- Reklama -

– Próbujemy tych kąpieli już od 2 października, ale tak oficjalnie rozpoczynamy nowy sezon morsowania właśnie 2 grudnia.  Jeśli ktoś zdecyduje się zacząć morsować, to trzeba przyjść i spróbować. Nie zostawiamy takiej osoby samej, otoczymy opieką. Najważniejsze to po prostu trzeba chcieć – mówią nam morsy z Biszczy.

Klub KRA – Biszcza liczy 20 osób w różnym wieku. I zaciera ręce patrząc na prognozy pogody:

toyota Yaris

– Im zimniej tym lepiej!. Ale teraz już woda jest już naprawdę coraz chłodniejsza. Nikt u nas nie mierzy temperatury i specjalnie nie zwraca na to uwagi, ale jest już zimno – tłumaczą miłośnicy mroźnych kąpieli.

To będzie wyjątkowe rozpoczęcie nowego sezonu, bo morsy nie zapominają o walczącym o życie Kubusiu Pawęzce z Biłgoraja.

Zanim zacznie się nowy sezon, każdy może spróbować swoich sił w takiej nieoficjalnej kąpieli. Morsy z Biszczy zapraszają nad zalew w każdą niedzielę, o godzinie 14:00.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

foto: zdjęcie ilustracyjne (KRA -Biszcza)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.