przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Monster Truck Show w Biłgoraju. Mamy dla Was wejściówki!

W najbliższy piątek (22 lipca) w Biłgoraju efektowne pokazy kaskaderskie "MONSTER TRUCK SHOW". To ma być widowisko jakiego w mieście jeszcze nie było, pełne wybuchów, efektów pirotechnicznych i efektownych trików rodem z filmów akcji. Dla czytelników "Nowej Gazety Biłgorajskiej" mamy zaproszenia na piątkowe show!

- Reklama -

Moonster Truck Show w piątek od godziny 20:00 na terenie OSiR przy ulicy Targowej w Biłgoraju. Bilety do nabycia w kasach bezpośrednio przed pokazem, ale czytelnicy „Nowej Gazety Biłgorajskiej” i portalu: www.gazetabilgoraj.pl –   nie muszą się tym martwić. Mamy dla Was darmowe wejściówki.

 

Co w programie piątkowego show?

  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM

Do tego widowiskowa demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8A. Kierowca wybierze z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH. Będzie też jedyny w Polsce – dragster. Czyli niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK. Najmłodsi absolutnie za darmo będą mogli przejechać się jednym z potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

Co zrobić, żeby dostać od nas wejściówkę na piątkowy pokaz?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Napisz do nas (w komentarzach na fb pod tym postem, lub mailowo: nowa@gazetabilgoraj.pl) i przekonaj, że bilet należy się właśnie Tobie. Pięć najciekawszych uzasadnień – nagrodzimy wejściówkami.

 

fot. Witek Lasek Photography

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.