„Moje zakątki” rozstrzygnięte
Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu „Moje zakątki” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. W tym roku tematem przewodnim była Architektura. Celem konkursu było m.in. stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży uzdolnionej i utalentowanej w dziedzinie sztuk plastycznych oraz prezentacja dorobku dzieci i młodzieży szkolnej w tej dziedzinie. Bez wątpienia udział w konkursie był dla dzieci i młodzieży wspaniałą lekcją kultury i historii.
10 maja br. roku Komisja w składzie: Alina Dzido – nauczyciel zajęć artystycznych, przewodnicząca Komisji, Stanisław Pokryszka – artysta plastyk, Renata Socha – Dyrektor MDK dokonała oceny prac, nadesłanych ze szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych z terenu województwa lubelskiego.
Kategoria klasy I – III
Ośrodki Kultury
NAGRODA
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
- Natalia Proć, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Maja Krzeszowiec, 8 lat,
Tarnogrodzki Ośrodek Kultury, n. Magdalena Grabińska-Serek
- Izabela Nieckarz, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Marietta Skalska, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Stanisław Pindor, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Monika Dynowska, 7 lat
Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Wiktoria Nizioł, 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
WYRÓŻNIENIE
- Lilianna Obszyńska, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Klaudia Czerniak, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Adam Szubiak, 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Izabela Borowiec, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
- Jolanta Hojda, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Maja Lipiec, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Wiktoria Filipowicz, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
Szkoły
WYRÓŻNIENIE
- Nela Rapa, 8 lat
Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, n. Wanda Broda
- Laura Rapa, 9 lat
Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, n. Alicja Chołyst
Kategoria: klasy IV – VI
Ośrodki Kultury
NAGRODA
- Anna Jabłońska, 11 lat
Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Wiktoria Rekiel, 13 lat
Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, n. Barbara Garbacz
- Amelia Łukasik, 13 lat
Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, n. Barbara Garbacz
- Helena Hojda, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Judyta Kuduk, 12 lat
Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Julia Burda, 11 lat
Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Wiktoria Gil, 12 lat
Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
WYRÓŻNIENIE
- Aleksandra Szabat, 13 lat
Hrubieszowski Dom Kultury, n. Ewa Watras
- Natalia Klucha, 11 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Franciszek Gnyp, 11 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Julia Wasąg, 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
- Katarzyna Sudoł, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Natalia Mucha, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
Kategoria: klasy VII – VIII SP i III Gimnazjum
Ośrodki Kultury
NAGRODA
- Kornelia Gajewska, 14 lat
Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Agata Sawicka, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Izabela Sanocka, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Martyna Kniaziowska, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Ewa Król, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
WYRÓŻNIENIE
- Katarzyna Dołba, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Karolina Oleszczak, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
- Filip Pirogowicz, 15 lat
Hrubieszowski Dom Kultury, n. Ewa Watras
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
- Marta Jargieło, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Iga Serek, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Kinga Mazur, 15 lat
Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Angelo Dziwura, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Julia Rucka, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
Szkoły
NAGRODA
- Martyna Gurdziel, 15 lat
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, n. Halina Barska
- Marta Kapica, 14 lat
Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński
WYRÓŻNIENIE
- Nikola Podymna, 14 lat
Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński
- Zuzanna Sędłak, 14 lat
Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński
Kategoria: klasy I – III Szkoły Ponadgimnazjalne
Ośrodki Kultury
NAGRODA
- Aleksandra Okoń, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Krzysztof Jakowski, 18 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Justyna Korneluk, 17 lat
Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak
- Patrycja Różańska, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
WYRÓŻNIENIE
- Dominika Leńczuk, 19 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Weronika Woźnica, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Alicja Portka, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
- Faustyna Kaczor, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
- Julia Majer, 19 lat
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
- Magdalena Majer
Szkoły
NAGRODA
- Magdalena Chyl, 18 lat
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, n. Anna Flor