- Reklama -

- Reklama -

„Moje zakątki” rozstrzygnięte

Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu „Moje zakątki” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. W tym roku tematem przewodnim była Architektura. Celem konkursu było m.in. stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży uzdolnionej i utalentowanej w dziedzinie sztuk plastycznych oraz  prezentacja dorobku dzieci i młodzieży szkolnej w tej dziedzinie. Bez wątpienia udział w konkursie był dla dzieci i młodzieży wspaniałą lekcją kultury i historii.

 10 maja br. roku Komisja w składzie: Alina Dzido – nauczyciel zajęć artystycznych, przewodnicząca Komisji, Stanisław Pokryszka – artysta plastyk, Renata Socha – Dyrektor MDK dokonała oceny prac, nadesłanych ze szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych z terenu województwa lubelskiego.

Kategoria klasy I – III

Ośrodki Kultury

NAGRODA

  • Natalia Proć, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Maja Krzeszowiec, 8 lat,

Tarnogrodzki Ośrodek Kultury, n. Magdalena Grabińska-Serek

  • Izabela Nieckarz, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Marietta Skalska, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Stanisław Pindor, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Monika Dynowska, 7 lat

Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Wiktoria Nizioł, 6 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer

WYRÓŻNIENIE

  • Lilianna Obszyńska, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Klaudia Czerniak, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Adam Szubiak, 6 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Izabela Borowiec, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

  • Jolanta Hojda, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Maja Lipiec, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Wiktoria Filipowicz, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

Szkoły

WYRÓŻNIENIE

  • Nela Rapa, 8 lat

Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, n. Wanda Broda

  • Laura Rapa, 9 lat

Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, n. Alicja Chołyst

Kategoria: klasy IV – VI

Ośrodki Kultury

NAGRODA

  • Anna Jabłońska, 11 lat

Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Wiktoria Rekiel, 13 lat

Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, n. Barbara Garbacz

  • Amelia Łukasik, 13 lat

Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, n. Barbara Garbacz

  • Helena Hojda, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Judyta Kuduk, 12 lat

Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Julia Burda, 11 lat

Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Wiktoria Gil, 12 lat

Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

WYRÓŻNIENIE

  • Aleksandra Szabat, 13 lat

Hrubieszowski Dom Kultury, n. Ewa Watras

  • Natalia Klucha, 11 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Franciszek Gnyp, 11 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Julia Wasąg, 10 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

  • Katarzyna Sudoł, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Natalia Mucha, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

Kategoria: klasy VII – VIII SP i III Gimnazjum

Ośrodki Kultury

NAGRODA

  • Kornelia Gajewska, 14 lat

Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Agata Sawicka, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Izabela Sanocka, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Martyna Kniaziowska, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Ewa Król, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

WYRÓŻNIENIE

  • Katarzyna Dołba, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Karolina Oleszczak, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer
  • Filip Pirogowicz, 15 lat

Hrubieszowski Dom Kultury, n. Ewa Watras

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY

  • Marta Jargieło, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Iga Serek, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Kinga Mazur, 15 lat

Stowarzyszenie „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Angelo Dziwura, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Julia Rucka, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer

Szkoły

NAGRODA

  • Martyna Gurdziel, 15 lat

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, n. Halina Barska

  • Marta Kapica, 14 lat

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński

WYRÓŻNIENIE

  • Nikola Podymna, 14 lat

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński

  • Zuzanna Sędłak, 14 lat

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Krzysztof Jasiński

Kategoria: klasy I – III Szkoły Ponadgimnazjalne

Ośrodki Kultury

NAGRODA

  • Aleksandra Okoń, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Krzysztof Jakowski, 18 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Justyna Korneluk, 17 lat

Osiedlowy Dom Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu, n. Maria Śliczniak

  • Patrycja Różańska, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

WYRÓŻNIENIE

  • Dominika Leńczuk, 19 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Weronika Woźnica, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Alicja Portka, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca

  • Faustyna Kaczor, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak

  • Julia Majer, 19 lat

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

  1. Magdalena Majer

Szkoły

NAGRODA

  • Magdalena Chyl, 18 lat

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, n. Anna Flor

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.