- Reklama -

- Reklama -

Mogło się to źle skończyć

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą duże konsekwencje. Przekonał się o tym 56-letni mężczyzna, który pod wpływem alkoholu i bez uprawnień wsiadł za kierownicę.

- Reklama -

16 grudnia, około godziny 18:00 funkcjonariusze policji otrzymali informację, że w kierunku Lublina porusza się samochód marki Renault, którego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci udali się we wskazanym kierunku i w miejscowości Goraj zauważyli podany w opisie pojazd, który zatrzymali do kontroli drogowej.

- Reklama -

-Za kierownicą siedział 56 letni mieszkaniec gminy Frampol. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Dalsza kontrola wykazała, że mężczyzna nie powinien w ogóle siadać za kierownicą, ponieważ decyzją starosty ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami- informuje rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju, mł. asp. Joanna Klimek.

Teraz o dalszym losie 56 latka zadecyduje sąd. Za tak poważne przewinienie czekają duże konsekwencje. Za poniedziałkowe przestępstwo, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.