- Reklama -

- Reklama -

Model ogłasza konkurs na kreatywność w czasach pandemii

Obecna sytuacja wprowadza nową „normalność”, która ma diametralny wpływ na każdy aspekt naszego życia.

 

– Przekonani o sile pozytywnego myślenia, jesteśmy pewni, że kreatywność i działanie mogą zmienić te okoliczności pandemiczne na zdecydowanie bardziej optymistyczne, z Państwa udziałem, dla lokalnych społeczności. Z tego powodu, jak co roku o tej porze, ogłaszamy Fundusz Grantowy. W innych okolicznościach i z innymi założeniami – w jednym czasie zbieramy wnioski dla wszystkich trzech powiatów, w których znajdują się nasze zakłady produkcyjne, tj. biłgorajskiego, nowodworskiego i nowosolskiego – zaznacza Katarzyna Ferens-Paczwa, specjalista ds. marketingu w Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju. – Liczymy, że znajdą Państwo sposób na pandemię w postaci ciekawych projektów – dodaje.

Z nadzieją patrzymy w przyszłość, wierząc, że ich wspólna realizacja z nami będzie możliwa wiosną i latem. Być może, alternatywnie, uda się je przeprowadzić w sieci? Zajęcia zdalne także mogą otwierać horyzonty i zachęcać do rozwijania nie tylko umiejętności komputerowych, ale i wykazywania się kreatywnością czy poznawania artystów. Może nakręcicie film opowiadający o ciekawej pasji, a może przeprowadzicie cykl wideokonferencji ze specjalistami w swojej dziedzinie…?

- Reklama -

Na pomysły na ten wyjątkowy czas organizatorzy czekają do 20 stycznia 2021 r. Wypełnione wnioski (do pobrania poniżej) można wysyłać pocztą tradycyjną na adres: ul. Szwajcarska 1, 23-400 Biłgoraj lub e-mailem na adres: katarzyna.ferens-paczwa@modelgroup.com.

O dofinansowanie mogą ubiegać się stowarzyszenia, organizacje, grupy nieformalne, szkoły oraz instytucje, funkcjonujące na terenie powiatu biłgorajskiego, nowodworskiego i nowosolskiego. Niezmiennym celem polityki sponsoringowej firmy Model Opakowania jest wspieranie inicjatyw, które służą rozwojowi pasji i talentów dzieci i młodzieży oraz działań służących aktywizacji lokalnej społeczności. W poprzednich latach, dzięki wsparciu firmy Model odbyły się m.in. warsztaty fotograficzne, edytorskie, malarskie czy pikniki tematyczne, np. służące poprawie bezpieczeństwa w sieci.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.