- Reklama -

- Reklama -

Moda na odblaski

- Reklama -

W piątek w budynku Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odbył się kolejny, tym razem powiatowy etap konkursu „Moda na odblaski” pod patronatem Wojewody Lubelskiego. Dwie najlepsze drużyny w dwóch kategoriach wiekowych przeszły do następnego wojewódzkiego etapu. Zwycięską drużyną zostali uczniowie ze szkoły podstawowej w Józefowie. Pokonali aż osiem drużyn z innych szkół. Pucharami zostały nagrodzone również dzieci, które miały najciekawsze stroje.

23 listopada w budynku MDK w Biłgoraju odbył się powiatowy etap konkursu „Moda na odblaski”, który objęty został honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego. W konkursie udział wzięło pięć szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego. Były to SP nr 1 w Biłgoraju, SP w Turobinie, SP w Józefowie, SP w Babicach, SP w Majdanie Nepryskim.

Każdą szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategorii klas I-IV, które prezentowały stroje wiosenno-jesienne oraz klasy V-VIII prezentujące stroje letnio-zimowe. Przez komisję składającą się z policjantów KPP Biłgoraj oraz Pana Michała Kotula, który reprezentował sponsora nagród Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski oceniana była praktyczność, sposób wykonania strojów oraz kreatywność uczestników.

- Reklama -

Wszyscy z uczestników reprezentowali wysoki poziom. Po długiej naradzie jury wyłoniło zwycięzców drugiego etapu konkursu Szkołę Podstawową w Józefowie, która wygrała w obydwu kategoriach wiekowych. Dzieci brały udział również w konkursie na najlepszy strój odblaskowy. Sześciu uczestników dostało pamiątkowe puchary.

Na zakończenie konkursu reprezentanci poszczególnych szkół dostali pamiątkowe dyplomy, puchary, kamizelki odblaskowe i odblaski.

Zwycięskiej szkole składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w grudniu w następnym etapie!

A.P.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Cct mówi

    Matko Bosko. Co za policyjny malkotent wymyśla takie konkursy? Weźcie się za prewencje, łapcie pojaków za kierownicą, piratów. A nie przerzucać winę na ofiary.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.