- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Moda na odblaski

15 listopada w budynku Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odbył się powiatowy etap konkursu "Moda na odblaski", organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. Dwie najlepsze drużyny w dwóch kategoriach wiekowych przeszły do następnego wojewódzkiego etapu.

- Reklama -

W konkursie udział wzięło 13 szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego, łącznie 141 osób z 24 opiekunami. Każdą szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategorii klas I-III, które zaprezentowały stroje wizytowe i sportowe oraz klasy IV-VIII prezentujące stroje w stylu młodzieżowym i karnawałowym. Komisja, oceniając stroje, brała pod uwagę praktyczność, sposób wykonania strojów oraz kreatywność uczestników.

– Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom. Po długiej naradzie jury wyłoniło zwycięzców, którzy będą reprezentować nasz powiat podczas wielkiego finału, który odbędzie się w grudniu w Lublinie. Najlepsi w kategorii I-III okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, a w drugiej kategorii wiekowej uczniowie Szkoły Podstawowej w Babicach – informuje Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Do reprezentantów poszczególnych szkół trafiły pamiątkowe puchary, kamizelki odblaskowe i odblaski oraz prezenty ufundowane przez sponsorów. Zwycięska szkoła powalczy w kolejnym, wojewódzkim etapie.

– Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników konkursu – dodaje rzecznik policji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.