przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Młodzie biłgorajanie tuż przed startem ligi (foto)

Intensywnie do rundy wiosennej w I lidze wojewódzkiej przygotowują się trampkarze starsi BKS Biłgoraj. Drużyna prowadzona przez trenera Mirosława Kubinę w czasie ferii zimowych uczestniczyła w obozie dochodzeniowym. Zajęcia były na obiektach w Nadrzeczu (boisko pod ,,balonem ") oraz siłowni , hali i basenie przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

- Reklama -

Drużyna rozegrała również 5 sparingów: z Sygnałem Lublin (5:2), Resovią Rzeszów (3:3) , APPN Stal Mielec (1:2) Avia Świdnik U16 (5:2), czyli chłopcami o rok starszymi od naszych, a także ze Stalą Stalowa Wola ( 3:5):

– Staramy dobierać się ,,mocnych” przeciwników mając nadzieję że to zaprocentuje w lidze . Od najbliższego tygodnia drużyna wraca do systematycznych treningów trzy razy w tygodniu i wciąż będziemy rozgrywali mecze kontrolne, tyle że na weekendach i wciąż będą to uznane marki w naszym województwie: Motor, Lublinianka, Górnik Łęczna. Start ligi zaplanowany jest na drugą połowę marca  – mówi nam trener Mirosław Kubina.

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  powodzenia Mirek!

 2. Anonim mówi

  Brawo dla trenera i chłopaków. Sukcesów w lidze.

 3. Anonim mówi

  brawo trener i cała druzyna

 4. Anonim mówi

  Super robota. brawo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.