- Reklama -

Młodzicy młodsi Janowskiego Orlika najlepsi

W niedzielę 27 stycznia w hali sportowej we Frampolu odbył się kolejny turniej z cyklu o Puchar Burmistrza Frampola kat. młodzik młodszy r. 2007 i młodsi.

Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów. Po siedmiu godzinach zmagań najlepszy okazał się Janowski Orlik, który pokonał w finale Football Academy Tomaszów Lubelski 2:0. W meczu o miejsce trzecie górą byli zawodnicy Niedźwiadka Chełm, pokonując Tomasovię Tomaszów Lubelski 1:0.

Zwycięzcy, czyli Janowski Orlik zagrali w składzie: Sebastian Kędra, Filip Małek, Kamil Kotuła, Mikołaj Szymończuk, Filip Taradys, Nikodem Kramski, Adrian Widz, Piotr Kaproń.

- Reklama -

Z rąk przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Frampol Lecha Kaczora i przewodniczącego samorządu Frampola Jerzego Łozińskiego drużyny otrzymały puchary, a wyróżnieni zawodnicy statuetki.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adrian Widz (Janowski Orlik), najlepszym bramkarzem Hubert Stadnicki (Metalowiec Goraj). Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Mikołaj Anioł z Football Academy Tomaszów Lubelski, uzyskując 6 bramek.

Sędziowali sędziowie z OKS Zamość: Mariusz Litwin, Łukasz Góra.

Poczęstunek dla wszystkich uczestników w formie pizzy przygotowała pizzeria Alibi. W następną sobotę do rywalizacji staną chłopcy z rocznika 2002 i młodsi, organizatorzy zapraszają chętnych do gry. Są jeszcze wolne miejsca.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.