- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Młodzi sportowcy w Biłgoraju

1 października na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się Piłkarski Turniej Wolności. Tego typu turnieje odbyły się już między innymi w Tarnogrodzie.

Turnieje organizowane są na wzór profesjonalnych imprez piłkarskich z oprawą historyczną, muzyczną, udziałem spikera oraz uroczystą ceremonią dekoracji najlepszych drużyn i zawodników. Podczas turnieju nie brakowało również atrakcji dla dzieci. Przedstawiciele Nadleśnictwa Biłgoraj nadleśniczy Andrzej Borowiec i Krzysztof Gronek, inżynier nadzoru, wzięli udział w otwarciu turnieju i ceremonii dekoracji najlepszych drużyn i zawodników.

- Reklama -

– Jako Nadleśnictwo Biłgoraj w szczególności dziękujemy Ministerstwu Sportu, panu wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Romanowskiemu, a także Stowarzyszeniu “Wczoraj Dzisiaj Jutro” oraz pracownikom Ministerstwa Sprawiedliwości za organizację turnieju dla dzieci i młodzieży w naszym mieście – mówi Andrzej Borowiec, nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj. – Podziękowania należą się również dla Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Bez pomocy nie udałoby się zorganizować tak wspaniałego wydarzenia – dodaje.

W trakcie turnieju z ramienia nadleśnictwa została zaprezentowana wystawa leśna oraz zorganizowano  konkursy dla dzieci i młodzieży z zakresu edukacji leśnej. Rozdawane były również sadzonki w ramach akcji “#SadziMY”, prowadzonej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.