- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Młodzi piłkarze zakończyli rundę jesienną

Za nami już wszystkie mecze, które mieli do rozegrania młodzi piłkarze szkółki sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju w rundzie jesiennej.

- Reklama -

Trampkarze starsi – liga wojewódzka

1. miejsce, 36 punktów

14 spotkań – 12 wygranych, 0 remisów, 2 przegrane

Bilans bramkowy – 54:15

Trener Łukasz Mazurek: – Choć początek rundy nie był specjalnie udany, gdyż przegraliśmy na wyjeździe z Gaudium Zamość, to kolejne mecze przynosiły coraz lepsze rezultaty. W sumie wygraliśmy 12 z 14 spotkań, co dało nam ostatecznie pierwsze miejsce i możliwość gry w grupie mistrzowskiej. Należą się brawa dla całej ekipy, oby tak dalej.

Trampkarze młodsi – liga wojewódzka

6. miejsce, 10 punktów

14 spotkań – 2 wygrane, 4 remisy, 8 przegranych

Bilans bramkowy – 27:41

Trener Marcin Paluch: – W nowym sezonie jako drużyna stanęliśmy przed sporym wyzwaniem. Awansowaliśmy z ligi okręgowej do wojewódzkiej, ponadto przeszliśmy z kategorii młodzik do trampkarza, gdzie gra toczy się już po jedenastu na boisku pełnowymiarowym. Na pewno nasze wyniki i pozycja w tabeli nie wygląda zbyt dobrze, ale ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z chłopców, ponieważ w każdym meczu starali się rywalizować z bardziej doświadczonymi drużynami. Większość meczów była na „styku”, co pokazuje, że potrafimy nawiązać walkę i mając więcej szczęścia, zimnej krwi, mogliśmy zdobyć kilka punktów więcej. Nie poddajemy się, chcemy wykorzystać okres zimowy na przygotowania i przystąpić do rundy wiosennej z dobrym nastawieniem.

- Reklama -

Młodzicy starsi – liga wojewódzka

10. miejsce, 9 punktów

11 spotkań – 2 wygrane, 3 remisy, 6 przegranych

Bilans bramkowy – 18:37

Trener Artur Parzych: – To była trudna runda, ale spodziewaliśmy się tego. Jednak jestem zadowolony, że mogliśmy rywalizować z najlepszymi zespołami w tej kategorii wiekowej w naszym województwie. Moja grupa wywalczyła sobie awans do grupy A złotej i w tej grupie będzie rywalizować na wiosnę. Jesienią rozegraliśmy kilka naprawdę dobrych spotkań, co świadczy, że sporo już potrafimy. W kilku byliśmy jednak słabsi, co pokazuje, iż czeka nas jeszcze dużo pracy. Dziękuję moim zawodnikom i zawodniczkom za minioną rundę i zachęcam do jeszcze bardziej wzmożonej pracy. 

Młodzicy młodsi – liga okręgowa

2. miejsce, 18 punktów

11 spotkań – 6 wygranych, 0 remisów, 2 przegrane

Bilans bramkowy – 33:7

Trener Grzegorz Wlizło  Uważam, że zespół w rundzie jesiennej zaprezentował się z dobrej strony. Myślę, że każdy z chłopaków indywidualnie i wszyscy jako drużyna zrobiliśmy krok do przodu. Mnie przede wszystkim cieszy frekwencja oraz zaangażowanie na treningach oraz meczach ligowych. 

Najmłodsza nasza grupa, czyli Orliki starsze grała w lidze turniejowej. W lidze rywalizuje sześć zespołów: Football Academy Biłgoraj, MGKS Igros Krasnobród, MGKS Igros Krasnobród II, OSiR Biłgoraj, KS Sokół Zwierzyniec, LKS Szumy Susiec. Opiekunem zespołu jest Marek Kłosek.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.