- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Będą jeździć po mistrzowsku (audio)

W środę 22 stycznia w Prywatnej Szkole Podstawowej w Biłgoraju, odbyły się warsztaty rolkowe, które poprzedziły pokazy w wykonaniu medalistek tej dyscypliny. Patrycja Najda oraz Ewelina Czapla - wielokrotne reprezentantki Polski na arenie międzynarodowej, zaprezentowały dziś swoje umiejętności.

- Reklama -

 

 

– Chcemy zaszczepić jeszcze więcej pasji w dzieciakach, dlatego na zajęciach i pokazach pojawiły się dwie mistrzynie. Jedna to Patrycja Najda, a druga Ewelina Czapla reprezentantki Polski na arenie międzynarodowej jeśli chodzi o jazdę agresywną i freestyle slalom. Dziś był pokazany wachlarz wszystkich umiejętności rolkarskich, a po nim warsztaty, które udoskonalą technikę jazdy u dzieciaków – mówi Mateusz Miazga, instruktor jazdy na rolkach w szkółce Funrolki&fit.

- Reklama -

Jazda na rolkach to jedne z wielu zajęć, które swoim uczniom zapewnia Prywatna Szkoła Podstawowa przy ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju. Dziś  pod okiem medalistek dzieci maiły możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy na rolkach.

 – Od września w Przedszkolu Integracyjnym Bambini oraz w Prywatnej Szkole Podstawowej odbywają się zajęcia z jazdy na rolkach. Stawiamy na rozwijanie u dzieci pasji do tego sportu, ponieważ jest to niezwykle istotne dla ich prawidłowego rozwoju  mówi Justyna Wasala – Gura, dyrektor Szkoły oraz Przedszkola. – Dzisiejsze pokazy w wykonaniu mistrzów są bardzo ważne, gdyż pokazują dzieciom jak wiele można osiągnąć – dodaje. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.