Krystyna Deryło

- Reklama -

Mistrzowie z Tarnogrodu

Po raz pierwszy w historii tarnogrodzkiego klubu drużyna Olimpiakos Tarnogród została mistrzem Okręgowej Ligi Juniorów Starszych.

W drodze do meczów finałowych o mistrzostwo ligi drużyna wygrała rywalizację w grupie A1 junior z dorobkiem 41 pkt. 59 bramek strzelonych, 15 straconych. W dwumeczu z finalistą grupy A2 Koroną Łaszczów padły wyniki 0:0 na boisku w Łaszczowie oraz na stadionie w Tarnogrodzie 3:0 dla Olimpiakosu.

- Reklama -

W całej rundzie w składzie występowali: bramkarz Marcin Borek; obrońcy: Paweł Obszański, Grzegorz Cios, Karol Granda, Bartłomiej Klimczak, Maciej Niedzielski, Michał Kuczma, Wiktor Góralczyk; pomocnicy: Damian Karpik, Kacper Kuczma – kapitan zespołu, Kacper Świtała, Michał Jabłoński, Wojciech Gierula, Szymon Tarnowski; napastnicy: Arkadiusz Mazurek, Łukasz Ziomek, Jakub Karpik.

– To dla nas wielki sukces, który jest owocem wspólnej ciężkiej pracy – mówi Krzysztof Tarnowski, trener zespołu. Klub Olimpiakos Tarnogród działa od 1966 roku, obecnie jego prezesem jest Marek Grabowski.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.