Garderoba Gentlemana

Mistrzostwa powiatu w pływaniu

Na krytej pływalni przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyły się mistrzostwa powiatu w pływaniu. Zawody były ciekawe a rywalizacja stała na wysokim poziomie. Poniżej komplet wyników:

Igrzyska dzieci;

Sztafeta 6 x 25 m : dziewczęta

1. SP nr 1 w Biłgoraju – 1,42,81

2. SP nr 5 w Biłgoraju  – 1,48, 03

Chłopcy:

1. SP nr 1 w Biłgoraju – 1,30,78

2. SP nr 5 w Biłgoraju – 1,38,89

Dziewczęta – klasyczny

1. Małysza Martyna  19,50 – SP nr 3 w Biłgoraju

2. Barwińska Maja 19,50 – SP nr 3 w Biłgoraju

3. Senczyna Amelia 21,18 – SP nr 1 w Biłgoraju

Grzbietowy

1. Biernacka Anna 18,48 – SP nr 3 w Biłgoraju

2. Cich Kinga 18,98 – SP nr 1 w Biłgoraju

3. Dziduch Izabela 21,72 – SP nr 1 w Biłgoraju

Motylkowy

1. Duńko Julia 16,81 – SP nr 3 w Biłgoraju

2. Jagucak Kornelia 19,68 – SP nr 1 w Biłgoraju

3. Iwanek Natalia 19,91 – SP nr 1 w Biłgoraju

Dowolny

1. Wasąg Hanna 15,66 – SP w Aleksandrowie

2. Cieślak Amelia 15,84 – SP nr 1 w Biłgoraju

3. Łukaszczyk Maja 15,98 – SP nr 5 w Biłgoraju

Chłopcy: – Klasyczny

1. Kapusta Łukasz 16,81 – SP nr 1 w Biłgoraju

2. Wołoszyn Paweł 17,98 – SP nr 3 w Biłgoraju

3. Wilczyński Kasper 19,30 – SP nr 3 w Biłgoraju

Grzbietowy

1. Sadowski Bartosz 17,53 – SP nr 1 w Biłgoraju

2. Jagosiak Miłosz 17,95 – SP nr 5 Biłgoraj

3. Jończak Marcel 18,86 – SP nr 5 w Biłgoraju

Motylkowy

1. Błaszczyk Damian 14,08 – SP nr 1 w Biłgoraju

2. Pawlos Maksymilian 15,88 – SP nr 5 w Biłgoraju

3. Kobak Nataniel 17,74 – SP nr 1 w Biłgoraju

Dowolny

1. Bury Paweł 13,75 –  SP nr 5 Biłgoraj

2. Papierz Wojciech 14,41 – SP nr 1 Biłgoraj

3. Grzyb Maksymilian 15,09 – SP nr 1 Biłgoraj

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Sztafeta dziewcząt:

1. Gim nr 1 Biłgoraj 1,37,90

2. SP nr 1 Biłgoraj – 1,37,90

Chłopcy

1. SP nr 1 Biłgoraj – 1,24,11

2. Gim nr 1 w Biłgoraju – 1,27,60

Dziewczęta – Klasyczny

1. Kwiatkowska Karolina 45,15 – Gim nr 1 Biłgoraj

2. Gil Wiktoria 46,97 – Gim nr 1 Biłgoraj

3. Mizak Martyna 50,84 – SP nr 1 Biłgoraj

Grzbietowy

1. Pieczykolan Alicja 38,20 – SP nr 1 Biłgoraj

2. Kobak Karolina 40,83 – Gim nr 1 Biłgoraj

3. Ciosmak Gabriela 48,52 – SP nr 1 Biłgoraj

Motylkowy

1. Flis Wiktoria 36,28 – SP nr 1 Biłgoraj

2. Ćwik Justyna 1,05,02 –  ZS w Soli

3. Paluch Amelia 1.10,28 – ZS w Soli

Dowolny

1. Jonik Anna 32,85 – SP nr 1 Biłgoraj

2. Kotowska Delfina 33,08- Gim nr 1 Biłgoraj

3. Hałka Oliwia 35,11 – SP nr 1 Biłgoraj

Chłopcy – klasyczny

1. Mirek Jakub 34,60 –  Gim nr 1 Biłgoraj

2. Kłyż Oskar 35,48 – SP nr 1 Biłgoraj

3. Nizio Wojciech 38,43 – SP nr 1 Biłgoraj

Grzbietowy

1. Solak Szymon 29, 87 – SP nr 1 Biłgoraj

2. Wolanin Kamil 45,12 – SP nr 4 Biłgoraj

3. Małysa Damian 59,65 – ZS w Soli

Motylkowy

1. Oszajca Gabriel 29,48 – Gim  nr 1 Biłgoraj

2. Nizio Tadeusz 33,32 – SP nr 1 Biłgoraj

3. Mielnik Krzysztof 48,60 – ZS w Soli

Dowolny

1. Staszczak Antoni  28,61 – SP nr 5 Biłgoraj

2. Żwirski Maciej 30.03 – SP nr 1 Biłgoraj

3. Bartosik Patryk 33,39 – Gim nr 1 Biłgoraj

 

LICEALIADA

Sztafeta dziewcząt

1. LO im ONZ Biłgoraj – 1,46,08

2. ZSBiO  Biłgoraj-  2,06,12

Chłopcy

1. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju 1,23,00

2. LO im ONZ  w Biłgoraju 1,23,60

Dziewczęta – klasyczny

1. Struk Marcelina 47,20 – LO  ONZ Biłgoraj

2. Kusiak Aleksandra 49,60 – LO ONZ Biłgoraj

3. Kolbuch Katarzyna 51, 49 – ZSBiO Biłgoraj

Grzbietowy

1. Pietruczyk Dominika 44,51 – LO ONZ Biłgoraj

2. Wójcik Agata 50,82 – LO ONZ Biłgoraj

3. Szymanik Elżbieta 52,60  – ZSBiO Biłgoraj

Motylkowy

1. Zych Joanna 41,46 – LO ONZ Biłgoraj

Dowolny

1. Bździuch Róża 35,02 – ZSBiO Biłgoraj

2. Wnęk Zuzanna 35,48 – LO ONZ Biłgoraj

3. Bielecka Martyna 39,53 – LO ONZ Biłgoraj

Chłopcy- klasyczny

1. Paszko Maciej 41,39 – RCEZ Biłgoraj

2. Lipka Maciej 41,80 – RCEZ Biłgoraj

3. Sadowski Miłosz 42,08 – LO ONZ Biłgoraj

Grzbietowy

1. Woźny Kajetan 36,22 – LO ONZ Biłgoraj

2. Kornik Jan 37,96 – RCEZ Biłgoraj

3. Beda Miłosz 39,73 – RCEZ Biłgoraj

Motylkowy

1. Kłubko Paweł 31,82 – LO ONZ Biłgoraj

2. Bujanowski Kamil 32,93 – RCEZ Biłgoraj

3. Cios Jakub 33,72 – LO ONZ Biłgoraj

Dowolny

1. Skubisz Artur 28,45 – LO ONZ Biłgoraj

2. Michalski Jakub 29,74 – LO ONZ Biłgoraj

3. Wójcik Mateusz 29,86 – RCEZ Biłgoraj

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.