- Reklama -

- Reklama -

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 (Film)

Przez trzy dni najlepsi sztangiści i sztangistki naszego kraju mierzyli się ze sobą w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do 23 lat. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w Biłgoraju.

- Reklama -

Od czwartku do niedzieli w Biłgoraju trwały mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w podnoszeniu ciężarów. W tym roku w budynku OSiR w Biłgoraju wystartowało aż 255 zawodników i jednocześnie było to największe tego typu wydarzenie sportowe w 2020 roku.

– Startowałem w kategorii 102 kg w Mistrzostwach Polski Seniorów i w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbywają się tutaj w Biłgoraju. W młodzieżowych mistrzostwach Polski zdobyłem pierwsze miejsca za 141 kg w rwaniu oraz 186 w podrzucie – mówi Łukasz Centkowski, zawodnik Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23.

Prezes LKS Znicz Biłgoraj podkreśla, że w wydarzeniu wzięło udział wiele wspaniałych osobistości między innymi złoty medalista olimpijski Adrian Zieliński, Arkadiusz Michalski, Weronika Zielińska czy Agnieszka Rak, medalistka Europy.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Dzięki mistrzostwom Polski zorganizowanym w naszym powiecie możemy pokazać miasto Biłgoraj i całą naszą piękną Ziemię Biłgorajską – mówi Zdzisław Żołopa, wiceprezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów – Mamy piękny obiekt sportowy przystosowany do organizowania tego typu zawodów – dodaje.

~Kuliński Michał

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.